środa, 13 września 2017

210. Jak podarować pieniądze - nowa odsłona

Choć ta praca ma już ponad miesiąc - dopiero teraz mam okazję ją wam pokazać.

Niedawno zostałam zaskoczona zaproszeniem na ślub. No dokładnie tak - zaskoczona. Miałam zaledwie tydzień czasu, aby wymyślić coś, czego do tej pory nie robiłam, coś,czego młoda para nie znała.

Jak zawsze pomocny jest w tym internet. Pomysły zebrane z całego świata ładnie w jednym miejscu zebrała pani z bloga Dwa Ptaszki.
Spodobał mi się pomysł z malowanką - jakże to modna rzecz aktualnie. Moja malowanka jednak jest zupełnie inna.


Malowankę od początku do końca zrobiłam sama. Na kolorowych kartkach pokazałam całą historię pary od małego dziecka do dnia dzisiejszego, oczywiście w humorystyczny sposób.

A pokazywać miałam co - bo para młoda to dojrzali ludzie, którzy adoptowali niedawno dwójkę nastolatków. Książeczka liczyła ponad 40 stron - nie sposób ich więc wszystkich pokazać. Każda strona przygotowana jet na papierze w innym kolorze - kolorowanka wyszła więc kolorowa.


W pudełeczku pod malowanką wzorem z bloga Dwa Ptaszki umieściłam kredki owinięte banknotami.
Wymyślenie fabuły, opisy rysunków, wyszukanie odpowiednich obrazków do pokolorowania, wydrukowanie, złożenie i zbindowanie zajęło mi niemal tydzień. Ale warto było, bo tak bardzo spersonalizowany prezent jest po prostu jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Motto przewodnie - znane zapewne wszystkim:
Ogromna przyjemność towarzyszy tworzeniu takich fajnych rzeczy.1 komentarz:

Celestial pisze...

Świetna, pomysłowa i bardzo pracochłonna praca! Gratuluję wykonania. Ten oryginalny prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką na długie lata :)